35060 - 031

افزایش قیمت شمش فولاد از سوی خصوصی‌ها

فولاد
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۹:۳۹ ۲۵ خرداد ۹۹

در نخستین روز کاری هفته پیش رو، شمش فولاد از سوی تولید‌کنندگان خصوصی با افزایش نرخی بین ۱۰ تا ۱۲۰ تومان در هر کیلو مواجه شد.در این روز مقاطع بدون نوسان قیمت از سوی کارخانه عرضه شد.


معاون دفتر رئیس‌جمهوری با اشاره به افتتاح چند طرح معدنی توسط حسن روحانی، اظهار کرد:

تولید ‎فولاد در دولت ‎روحانی به ۲ برابر رسیده است و این رویداد بزرگی در تاریخ صنایع و معادن ایران است.

به گزارش روزگار معدن به نقل از ایسنا، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«‏در ایام ‎کرونا و فاصله‌گذاری فیزیکی که سفر به استان‌ها و مراسمات معمول در رویداد افتتاح پروژه‌ها ممکن نیست، هفته‌هاست که پنجشنبه‌های رئیس جمهوری، ‎پنجشنبه‌های افتتاح بوده‌اند. در دوره‌ سخت ‎تحریم، این پنجشنبه‌ها گواهی می‌دهند ایران به کارگاه بزرگی برای ‎تولید تبدیل شده است.

امروز پروژه‌هایی ۴۸۰۰ میلیارد تومانی با اشتغال ۱۲۷۰ نفر افتتاح شد؛ از طرح‌های تولید لوازم خانگی در اصفهان تا طرح‌های معدنی کنسانتره سنگ آهن و گندله آهن در خراسان رضوی. پنجشنبه‌ی افتتاح دیگری که ایران را به رتبه هشتم تولید فولاد در جهان رساند و گامی بلند بود برای تحقق ‎جهش تولید.

رئیس‌جمهوری از نشانه‌های امیدبخش کامل شدن زنجیره‌ی ‎فولاد در ایران، از ‎معدن تا تولید، گفت؛ ‎روحانی قاطعانه گفت که معادن باید آزاد شوند، معادنی که روی کاغذ واگذار شده‌اند، معادنی که حبس شده‌اند، باید به مردم واگذار شوند یا در ‎بورس عرضه شوند؛ معادنی که سرمایه‌ی اشتغال خواهد بود.

تولید ‎فولاد در دولت ‎روحانی به ۲ برابر رسیده است و این رویداد بزرگی در تاریخ صنایع و معادن ایران است.»

0
دسته بندی :
برچسب ها : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)