37741350-55 031

«ایران ذوب» صادرکننده نمونه شد

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars شما هم به این مطلب امتیاز دهید
Loading...
۰۹:۵۱ ۱۰ تیر ۰۲

ا

اتاق بازرگانی اصفهان سه‌‌‌شنبه گذشته میزبان مراسم آیین تجلیل از «صادرکنندگان نمونه استان اصفهان در سال ۱۴۰۱» بود که با شعار «تولید پایدار در تراز جهانی» برگزار شد.


در این رویداد که با حضور مهدی ضیغمی، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، معاون استاندار اصفهان، رئیس سازمان صمت در استان اصفهان، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی این استان و دیگر مدیران کل دستگاه‌‌‌های اجرایی و فعالان اقتصادی برگزار شد، از صادرکنندگان برتر اصفهان تجلیل شد.

معاون وزیر صمت در این همایش با بیان اینکه استان اصفهان از توانمندی ذاتی در حوزه تجارت و روش‌های خلاقانه در صادرات بهره‌‌‌مند است، اظهار کرد: سال‌هاست کشور به صادرات غیرنفتی ورود کرده، اما در زمینه حمایت از صادرکنندگان غیرنفتی باید گام‌‌‌های محکم‌‌‌تری برداشته شود. او همچنین بر حمایت از فعالان اقتصادی برای حضور در رویدادها و نمایشگاه‌‌‌های خارجی، حمایت از شرکت‌های مدیریت صادرات، لزوم تاسیس شعب بانک‌های خارجی در ایران و مجزا شدن بخش صادرات از واردات در کارت‌‌‌های بازرگانی تاکید کرد. در همایش مذکور از شرکت‌هایی که توانسته بودند محصولات خود را به کشورهای خارجی صادر کنند با اهدای لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد. ازجمله صادرکنندگان برتر می‌توان از «شرکت ایران ذوب» نام برد که در سال‌های اخیر توانسته میزان قابل‌‌‌توجهی از محصولات خود را به کشورهای آفریقایی، آسیای میانه، عراق، سوریه، پاکستان و… صادر کند. این شرکت صنعتی و دانش‌‌‌بنیان پس از کارشناسی‌‌‌های به‌‌‌عمل‌‌‌آمده توسط اتاق بازرگانی استان، در بین شرکت‌های نمونه قرار گرفته و در این مراسم موردتقدیر قرار گرفت. مهدی قریشی مدیرعامل شرکت ایران ذوب از این همایش لوح تقدیر و تندیس «صادرکننده نمونه» را دریافت کرد./ دنیای اقتصاد

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)