35060 - 031

بازار آهن باز است/آهن‎فروشان با میلگرد پاسخ چماق‎داران را دادند

بازار آهن باز است/آهن‎فروشان با میلگرد پاسخ چماق‎داران را دادند
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۴:۵۱ ۶ تیر ۹۷


رئیس اتحادیه آهن فروشان با اشاره به اینکه عده ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه داران را تهدید کرده بودند، گفت: در حال حاضر بازار آهن باز است و کسی به این تهدیدات توجه نکرده است.


محمد آزاد ، با بیان اینکه بازار آهن بسته نشده است، اظهار داشت: متأسفانه بعضی افراد به صورت سازمان یافته فروشندگان را مجبور به بستن درب مغازه ها می کنند و آنها نیز از ترس چماق آنها مجبور به بستن هستند البته بعد از رفتن این افراد،مغازه های خود را باز می کنند.

او با بیان اینکه در بازار آهن نیز تعدادی از این افراد به صورت سازمان یافته مغازه داران را تهدید کرده اند گفت: ما به کسبه گفته ایم از تهدیدها نترسیده و مغازه های خود را نبندید. اگر هم خواستند شیشه های مغازه ها را بشکنند شما با میلگرد و آهن پاسخ آنها را بدهید. آزاد اضافه کرد: دستگاه های امنیتی باید اقدامات لازم را برای مدیریت بازار انجام داده و مانع اقدام این افراد اغتشاشگر شوند.

رئیس اتحادیه آهن فروشان با تأکید براینکه البته آهن فروشان خواستار ثبات قیمت ها از دولت هستند، تصریح کرد: کسبه میلگرد را صبح ۳ هزار و ۳۰۰ تومان می فروشند اما وقتی می خواهند همان جنس را بعدازظهر برای تأمین نیاز مغازه خریداری کنند باید سه هزار و ۵۰۰ تومان پول پرداخت کنند که این موضوع اصلا برای آنها به صرفه نیست. آزاد با اعلام اینکه نوسانات قیمت ها سبب شده تا بعضی فروشندگان حاضر به فروش محصولات خود برای جلوگیری از ضرر نباشند، بیان کرد: در این زمینه در حال رایزنی با مسئولین مربوطه هستیم تا قیمت ها ثابت شده و معاملات در بازار رونق پیدا کند.

منبع:دنیای معدن

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)