35060 - 031

حضور اتحادیه صنایع فولاد اسپانیا در نمایشگاه بین‌المللی راه‌آهن امسال

حضور اتحادیه صنایع فولاد اسپانیا در نمایشگاه بین‌المللی راه‌آهن امسال
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۴:۵۳ ۲۸ خرداد ۹۷


اتحادیه صنایع فولاد اسپانیا (سیدرکس) امسال در نمایشگاه بین‌المللی راه‌آهن تهران، یکی از نمایشگاه‌های مرجع برای مصرف‌کنندگان فولاد در ایران، شرکت خواهد داشت.


سیدرکس یک سازمان غیر‌انتفاعی NPO است و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرده، که ارتقا‌ی سطح رقابت در صنایع فولاد از طریق برنامه‌های مشارکتی بین نهاد‌ها و دست‌اندرکاران مربوطه، در جهت نوآوری‌های فنی و جهانی شدن و همچنین حفاظت از منافع تجاری شرکا و اعضا از جمله اهداف اصلی این سازمان است.

سیدرکس شرکت‌های کلیدی زنجیره صنایع فولاد؛ از جمله کارخانه‌های کربن، فولاد ضد زنگ و فولاد آلیاژی، تولید‌کنندگان پردازنده‌های صنایع فولاد، بخش مهندسی و تجهیزات، قطعات، مواد خام، شرکت‌های خدماتی صنایع فولاد و نمایندگان شبکه‌های علوم، فناوری و نوآوری را سازماندهی می‌کند. در قبال چالش‌های صنایع فولادی، سیدرکس همکاری میان اعضای اتحادیه را تقویت کرده و به پرورش همیاری و همکاری از طریق ادغام نیروها و انضمام ظرفیت‌های شرکت‌ها و دیگر اعضا می‌پردازد.

حضور سیدرکس در نمایشگاه راه‌آهن (سالن ۸/ ۹ – S.P۳) بخشی است از یک حرکت تجاری جهانی به سوی ایران که در زمینه صنایع فولاد یکی از بازار‌های پر‌رونق شناخته‌ می‌شود. در طول سال‌های اخیر، تمرکز روی ایران، همراه با بازدید هیات‌‌های ‌تجاری از کارخانه‌های فولاد ایران، دعوت از نمایندگان صنایع فولاد به اسپانیا به منظور بررسی ظرفیت شرکت‌ها و همایش در مهمترین نمایشگاه‌های تجاری با صنایع فولاد جمهوری اسلامی ایران بوده ‌است.

منبع:دنیای اقتصاد

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)