37741350-55 031

رشد قیمت قراضه با شروع بازسازی ترکیه

قراضه
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۱:۳۱ ۱ اسفند ۰۱

در بازار قراضه وارداتی در ترکیه فعالیت بیشتری طی روزهای اخیر مشاهده شده و همین بهبود بازار قیمت قراضه وارداتی سنگین ۲۰-۸۰ را ۷۵/ ۵دلار بالا برده به ۷۵/ ۴۱۸دلار در هر تن سی‌اف‌آر ترکیه رسانده است. کارخانه‌ای در منطقه آسیب‌دیده از زلزه اخیر در اسکندرون قراضه سنگین آمریکا را در ۵/ ۴۲۰دلار معامله کرد که برای حمل اواسط ماه مارس است.


به گزارش فولاد ایران، کارخانه دیگری در این منطقه اعلام کرده دوشنبه جاری فعالیت خود را از سر می‌گیرد. برخی دیگر هنوز در حال بررسی وضعیت خطوط تولید قبل از شروع به کار مجدد هستند. فعالان بازار معتقدند تقاضا بالاست و به‌زودی قیمت به ۴۳۰ تا ۴۴۰دلار خواهد رسید و بازسازی مناظق آسیب‌دیده از زلزه اخیر ترکیه آغاز می‌شود که ظاهرا تا ۴میلیون تن میلگرد بین ۳ تا ۴ ماه آینده در این منطقه نیاز خواهد داشت و دولت ترکیه در تلاش است قیمت میلگرد را در حد ممکن ثابت نگه دارد. دولت ترکیه قصد دارد از ماه مارس بازسازی را آغاز کند و آن را در سال‌جاری میلادی به اتمام برساند. از این رو بعید است در آینده نزدیک قیمت قراضه وارداتی در ترکیه کمتر از ۴۲۰دلار باشد و باید منتظر رشد قیمت بیشتر نیز بود.

قراضه آ۳ نیز ۵دلار بالا رفته و ۴۰۵دلار در هر تن سی‌اف‌آر ترکیه است. میلگرد صادراتی ترکیه نیز ۵/ ۷۰۲دلار در هر تن فوب است که ۵/ ۲دلار رشد داشته است./دنیای اقتصاد

0
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)