35060 - 031

رشد ۹.۳ و افت ۳.۰۸ درصدی قیمت سبد میلگرد و سبد تیرآهن «ذوب»

رشد ۹.۳ و افت ۳.۰۸ درصدی قیمت سبد میلگرد و سبد تیرآهن «ذوب»
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۶:۳۲ ۲۹ خرداد ۹۷


امروز در بورس کالا رقم خورد؛ با ارزشترین محصول معاملات امروز به «سبد میلگرد مخلوط» شرکت ذوب آهن اصفهان به میزان ۲۹ میلیارد تومان تعلق گرفت.


این محصول نسبت به آخرین معامله خود ۹٫۳ درصد افزایش قیمت داشت. رشد ۹.۳ و افت ۳.۰۸ درصدی قیمت سبد میلگرد و سبد تیرآهن «ذوب»لیلی شهیر؛ امروز ۲۹ خرداد، تالارهای مختلف بورس کالا در مجموع ارزشی به میزان ۳۲۹ میلیارد و ۳۲۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داشت. این معاملات در ۷۷۶ قرارداد منعقد شدند؛ از این میزان ۳۱۶ میلیارد و ۷۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان آن به رینگ داخلی تعلق گرفت. تالار پتروشیمی نیز بیشترین ارزش معاملات امروز را در حدود ۲۰۴ میلیارد تومان به خود اختصاص داد.

با ارزشترین محصول تالار صنعتی طی این روز به «سبد میلگرد مخلوط۰۰-۱۰۹۷» شرکت ذوب آهن اصفهان به میزان ۲۹ میلیارد و ۵۵۸ میلیون تومان تعلق گرفت. این محصول به قیمت پایانی دو هزار و ۹۵۵ تومان با ۴٫۴۱ درصد رقابت نسبت به قیمت پایه فروخته شد. «سبد میلگرد مخلوط» ذوب آهن نسبت به آخرین معامله خود امروز ۹٫۳ درصد افزایش قیمت داشت.

تالار صنعتی/ رقابت فولادی‌ها

طی معاملات امروز در تالار صنعتی ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۷ هزار و ۶۰۰ تن سبد میلگرد، یک هزار تن تیرآهن و پنج هزار تن سبد تیر آهن هم در تالار محصولات صنعتی و معدنی معامله شد. با ارزشترین محصول این تالار طی این روز به «سبد میلگرد مخلوط۰۰-۱۰۹۷» شرکت ذوب آهن اصفهان به میزان ۲۹ میلیارد و ۵۵۸ میلیون تومان تعلق گرفت. این محصول به قیمت پایانی دو هزار و ۹۵۵ تومان با ۴٫۴۱ درصد رقابت نسبت به قیمت پایه فروخته شد. این معامله امروز با حجم حدود ۱۰ هزار تن، توسط کارگزاری «بانک صنعت و معدن» به طور سلف داد و ستد شد.

شایان ذکر است، این محصول در روز معاملاتی گذشته خود (۲۵ اردیبهشت) با قیمت دو هزار و ۷۰۲ تومان فروخته شده بود. بر این اساس، «سبد میلگرد مخلوط» ذوب آهن امروز نسبت به آخرین معامله گذشته خود ۹٫۳ درصد افزایش قیمت داشت. همچنین «سبد تیرآهن ۱۴ تا ۱۸» شرکت ذوب آهن نیز امروز با قیمت دو هزار و ۸۸۸ تومان و ۲٫۷ درصد رقابت نسبت به قیمت پایه به ارزش ۱۴ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان فروخته شد. این محصول نیز نسبت به آخرین معامله قبلی خود (۲۳ خرداد) ۳٫۰۸ درصد افت قیمت داشته است.

دیگر محصول پر معامله امروز تالار صنعتی «سبد میلگرد مخلوط۰۰-۱۱۹۷» ذوب آهن اصفهان بود که با قیمت دو هزار و۹۰۰ تومان و با ۲٫۴۷ درصد رقابت نسبت به قیمت پایه توسط کارگزاری «اردیبهشت ایرانیان» معامله شد. ارزش این محصول نیز امروز ۱۴ میلیارد و ۵۰۴ میلیون تومان بود. کم ارزشترین محصول این تالار نیز امروز به «سولفور مولیبیدن» شرکت ملی صنایع مس ایران به میزان ۵۱۲ میلیون و ۴۸۸ تومان اختصاص یافت. این محصول هم به قیمت پایانی کیلویی ۵۱ هزار و ۲۴۸ تومان و ۳۲٫۳۶ درصد افزایش نسبت به قیمت پایه با حجم ۱۰ تن به طور نقدی توسط کارگزاری «سی ولکس» فروخته شد.

منیع:اقتصاد آنلاین

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)