35060 - 031

رشد ۳ درصدی تولید شمش فولاد خوزستان تا پایان بهار ۹۷

بازار واردات بیلت ترکیه در سکوت
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۱:۱۴ ۱ مرداد ۹۷


فولاد خوزستان طی سه ماه نخست سال ۹۷ با سه درصد رشد، تولید خود را در فصل بهار به یک میلیون تن نزدیکتر کرد.


به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب تصریح کرد: بیشترین رشد تولید در این مدت مربوط به گندله سنگ آهن در کارخانه شماره یک و بریکت سازی با ۱۵ درصد و ماشین ریخته گری شمش اسلب با ۱۴ درصد رشد بوده است.

غلامرضا طالبی افزود: فولادگران پرتلاش شرکت فولاد خوزستان در ادامه کارنامه درخشان تولید و عرضه شمش فولاد در سال گذشته، طی سه ماه بهار امسال توانستند به تولید ۹۷۶هزار و ۴۳۴ تن شمش فولاد دست یابند که نسبت به مدت مشابه سال پیش رشدی معادل ۳ درصد را نشان می دهد و آغازی شایسته برای این فولادساز بزرگ کشور در سال جدید محسوب می شود.

طالبی یادآور شد این رشد تولید در شرایط دشوار آب و هوایی و با رعایت الگوی مصرف استاندارد و محدودیت های مورد انتظار توزیع برق خوزستان و اهواز در ماه های اخیر استان حاصل شده است. او در ادامه افزود: در همین مدت ۶ درصد رشد تولید گندله سنگ آهن و ۵ درصد رشد تولید شمش بیلت نیز حاصل تلاش فولادگران خوزستان در بخش های مواد اولیه و فولادسازی بوده است.

بنابر آنچه مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید در اختیار خبرنگار رویداد قرار داده، همزمان با این رشد تولید، رشد ۴۳ درصدی در سیستم جمع آوری دود فولادسازی آسمانی پاک و آبی در این منطقه به شهروندان هدیه کرده و گزارشات زیست محیطی و ایمنی در مدت یاد شده نیز بیانگر موفقیت شرکت فولاد خوزستان در کاهش آلاینده ها و سپری نمودن ماه های بدون حادثه شدید در تمامی بخش های این صنعت بوده است.غلامرضا طالبی در پایان ابراز امیدواری نمود با همین روند مطلوب، تحقق اهداف برنامه ریزی شده فولاد خوزستان تا پایان فصل تابستان با تلاش و همدلی مثال زدنی کارکنان شرکت ادامه یابد.

منبع:دنیای معدن

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)