37741350-55 031

رکود مسکن = بسته شدن دست و بال آهن‌سازان

حمایت از تولید ملی تقویت شود
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۱:۵۷ ۱ بهمن ۹۶


رئیس اتحادیه آهن‌سازان استان تهران با بیان اینکه رکود مسکن دست و بال آهن‌سازان را جهت رونق بازار بسته است، گفت: تنها رکود مشکل اصناف نیست.


حبیب‌الله بشارتی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس استان تهران در تشریح وضع بازار آهن بیان کرد: شرایط مساعد نیست و بازار ما هم مانند سایر اصناف در رکودبه سر می برد.

وی با اشاره به اینکه تولید آهن در کشور وجود دارد، ادامه داد: کارخانجات بزرگ ما در حوزه تولید آهن، فعالیت‌های خوبی دارند و کمبودی در بحث تولید آهن نداریم.

رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با تأکید بر اینکه رکود مسکن دست و بال آهن‌سازان را جهت لمس رونق در بازار بهبود شرایط اقتصادی آن‌ها بسته است، گفتند صنعت ساختمان دارای تعداد زیادی زیرمجموعه می باشد. بشارتی با بیان اینکه پس‌لرزه‌های تکان صنعت ساختمان در آهن‌سازان و سایر اصناف وابسته قابل مشاهده است، تصریح کرد: منتظر همچین تکانی در صنعت ساختمان و حوزه مسکن هستیم.

وی با اشاره به اینکه رکود بازار تنها یک بخش مشکلات اصناف در کشور است، افزود: سیستم اخذ مالیات از اصناف، شرایط بیمه‌ای هم از دیگر مشکلات بر سر راه اصناف است که تولیدکنندگان داخلی با آن مواجه هستند.

حمایت از تولید ملی تقویت شود

رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با تأکید بر اینکه دولت در حمایت از تولید ملی این شرایط را سامان دهد، تصریح کرد: سازمان مالیات و بیمه کشور به کمک این اصناف جهت حمایت از تولید ملی قدم بردارند.

در پایان با بیان اینکه واردات کالاهای مشابه تولید داخلی به ضرر تولیدکنندگان داخلی است، اظهار کرد: اگر این موضوع در حوزه واردات اصلاح شود و جدی‌تر با پدیده قاچاق کالا برخورد شود به معنای حمایت از تولید ملی است.

منبع:خبرگزاری فارس

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)