37741350-55 031

ساخت بزرگترین ماکت کارخانه فولاد کشور توسط مهندسان ایرانی

ماکت فولاد
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۳:۳۰ ۱۵ فروردین ۰۲

به گزارش فولاد۲۴ و به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی مهرگان، عادل فرزام مدیر عامل شرکت ماکت سازی مهرگان طرح با اشاره به ساخت ماکت شرکت های فولادی همچون فولاد جهان آرا، فولاد اربیل عراق و فولاد کرمان توسط این شرکت خلاق بیان کرد:
ماکت کارخانه فولاد گیلان به عنوان بزرگترین و حرفه‌ای ترین ماکت فولادی کشور شناخته می شود که توسط مهندسان ایرانی و با بومی سازی تکنولوژی های روز این صنعت در مدت ۷۰ روز و در کلاس جهانی ساخته شد.

عادل فرزام در خصوص کیفیت و دقت ماکت کارخانه فولاد گیلان عنوان کرد: پرینت سه بعدی با دقت ۲۵ میکرون، دستگاه برش لیزر و دستگاه تراش CNC از جمله تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت ماکت کارخانه فولاد گیلان هستند و در بخش‌هایی از این پروژه، دقت و ظرافت کار، تا یک میلیمتر اجرا شده و همین موضوع باعث شده از نظر کیفیت با بسیاری از ماکت سازهای جهانی به رقابت بپردازدیم و به بازار ماکت‌های معماری و صنعتی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات و عراق و برخی از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و لهستان ورود پیدا کنیم.

فرزام معتقد است، ساخت ماکت‌های صنعت فولاد توانسته کمک شایانی به روابط عمومی های این صنعت برای حضوری موثرتر در نمایشگاه داشته باشد. در واقع ماکت نمونه مناسبی برای ارائه به افراد تخصصی و غیر تخصصی که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی از یک پروژه اطلاعات کسب کنند، است./

0
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)