35060 - 031

عملکرد دولت در تنظیم بازار نسبی بوده است

عملکرد دولت در تنظیم بازار نسبی بوده است
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۳:۵۷ ۳ اسفند ۹۶


رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با بیان اینکه عملکرد دولت در تنظیم بازار نسبی بوده است، گفت: دولت توجهی به تولیدکنندگان در جریان تنظیم درست بازار نداشته است.


حبیب‌الله بشارتی در گفت‌وگویی درباره نقش دولت در تنظیم بازار، اذعان کرد: نقش دولت در تنظیم بازار نسبی بوده است و به‌تناسب در بخش‌هایی خوب و در قسمت‌هایی نیز ضعیف عمل کرده است. وی با اشاره به این که تولیدکنندگان نیز در زنجیره تنظیم بازار قرار دارند، عنوان کرد: دولت توجهی به تولیدکنندگان در جریان تنظیم درست بازار نداشته است.

رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با تأکید بر این که پرداخت وام چندان حمایت خوبی از تولیدکنندگان نیست، افزود: چون وام نهایتا معلوم نیست که به چه افرادی تعلق بگیرد و چه کسانی بتوانند این وام را بگیرند. بشارتی با بیان این که دولت اگر می‌خواهد به تولیدکنندگان خدمت کنند مشکلات مالیاتی و بیمه‌ای آن‌ها را برطرف کند، بیان کرد: زیرا تمام اصناف در این بخش مشکل دارند.

او با اشاره به این که دولت برای کمک به کارگاه‌های کوچک تولیدی با جواز و پروانه واحد تولیدی این‌ها را از پرداخت مالیات معاف کند، تصریح کرد: تا حمایت از واحدهای کوچک و متوسط در جهت رونق صنایع در کشور انجام شود و نهایتا پرداخت وام خیلی کمک نخواهد کرد. رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با تأکید بر این که دولت در این راستا باید برنامه‌ریزی درستی اتخاذ کند، اظهار داشت: حمایت از تولیدکننده حمایت از تولید ملی است.

منبع:خبرگزاری فارس

0
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)