37741350-55 031

فولاد در صدر نشست

فولاد
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۱۰:۵۶ ۱۶ بهمن ۰۱

فولادمبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران و سنگ‌آهن گهرزمین، سه‌شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس‌کالای ایران در هفته دوم بهمن را به ثبت رساندند. به گزارش «کالاخبر»، بورس‌کالای ایران برترین‌های خود در هفته دوم بهمن (منتهی به ۱۴بهمن) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد. جزئیات رتبه‌‌‌بندی و جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:


فولادمبارکه اصفهان با ثبت معامله ۳۵۱‌هزار و ۳۴۰تن ورق گرم و سرد به ارزش نزدیک به ۹۵۷۹میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد. شرکت ملی صنایع مس ایران با فروش ۵‌هزار و ۷۰۰تن مس کاتد، مس کم‌عیار، مس مفتول و سولفور مولیبدن به ارزش بیش از ۱۶۵۲میلیارد تومان دوم شد.

سنگ‌آهن گهرزمین با فروش ۲۸۰‌هزار تن گندله و ۵‌هزار و ۷۰۰تن کنسانتره سنگ‌آهن به ارزش بیش از ۹۹۷میلیارد تومان، سوم شد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با ثبت معامله ۳۰۵‌هزار تن کنسانتره و گندله سنگ‌آهن و شمش‌بلوم به ارزش نزدیک به ۹۶۷میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

فولاد خوزستان با ثبت معامله ۳۸‌هزار تن شمش‌بلوم و تختالC به ارزش بیش از ۶۶۲میلیارد تومان پنجم شد. پالایش نفت بندرعباس ۵۵‌هزار تن وکیوم‌باتوم و لوب‌کات سنگین را به ارزش بیش از ۶۵۳میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

پتروشیمی تندگویان با فروش ۱۴‌هزار و ۲۴۰تن پلی‌اتیلن ترفتالات نساجی و بطری و نخ پلی‌استر در گریدهای مختلف به ارزش بیش از ۵۲۳میلیارد تومان هفتم شد. ذوب‌آهن اصفهان با ثبت معامله ۲۵‌هزار و ۴۲۱تن تیرآهن، میلگرد و شمش چدن به ارزش بیش از ۵۱۶میلیارد تومان، هشتم شد. پالایش نفت اصفهان با فروش ۴۰‌هزار تن وکیوم‌باتوم به ارزش بیش از ۴۷۷میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب نیز با ثبت معامله ۴‌هزار و ۱۰۰تن شمش آلومینیوم و ثبت ارزش ۴۱۷میلیارد تومان دهم شد./دنیای اقتصاد

1+
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)