37741350-55 031

قیمت میلگرد داخلی چین با بهبود تقاضا افزایش یافت

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۵:۱۴ ۱۶ خرداد ۰۱

به گزارش منابع خبری، قیمت میلگرد داخلی چین در روز دوشنبه ۶ ژوئن به دلیل افزایش تقاضا پس از تعطیلات جشنواره قایق اژدها در ۳ ژوئن افزایش یافت.
* بازار میلگرد داخلی چین / بازگشت کارگاه‌های ساخت‌ و ساز به کار

به گزارش آرتان پرس، قیمت میلگرد در شرق چین (شانگهای) ۴۸۰۰ – ۴۸۳۰ یوان (۷۲۱ – ۷۲۶ دلار) در هر تن ارزیابی شد که ۲۰ – ۳۰ یوان در هر تن افزایش یافته است.

به گفته منابع خبری، در نتیجه لغو قرنطینه‌های کووید- ۱۹ در شانگهای در روز چهارشنبه اول ژوئن، کارگاه‌های ساخت‌وساز طی چند روز گذشته به تدریج کار خود را از سر گرفته‌اند که منجر به افزایش تقاضا برای میلگرد شده است.

معامله گران انتظار دارند تقاضای میلگرد در ماه ژوئن بیشتر از ماه می باشد. با این حال، برخی از معامله گران در میزان افزایش تقاضا تردید دارند زیرا ماه ژوئن فصل بارانی شانگهای است.

در سایر نقاط چین، حمل و نقل و بهره برداری از سایت های ساخت و ساز در اطراف دبیرستان ها در طول دوره امتحان ورودی کالج در ۷ تا ۱۰ ژوئن محدود خواهد شد، که بر تقاضا برای میلگرد در آن مناطق تأثیر خواهد گذاشت.

یک تاجر در شانگهای گفت:

برخی از مشتریان خرید عادی خود را از سر گرفته‌اند، اما برخی دیگر قصد دارند منتظر بمانند و ببینند که آیا کووید-۱۹ دوباره احیا خواهد شد یا خیر.

* بازار بیلت داخلی چین / بورس آتی شانگهای

در تانگشان از ساعت ۱۵ روز دوشنبه، بیلت با قیمت ۴۵۰۰ یوان (۶۷۷ دلار) در هر تن با احتساب مالیات بر ارزش افزوده معامله می شد که نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۰ یوان در هر تن افزایش داشت.

پرمعامله ترین قرارداد آتی میلگرد اکتبر با قیمت ۴۷۵۰ یوان (۷۱۵ دلار) در هر تن در روز دوشنبه بسته شد که در مقایسه با پنجشنبه گذشته ۳۸ یوان در هر تن کاهش داشت./آرتان پرس

0
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)