35060 - 031

منتظر گرانی طلای جهانی باشید

قیمت‌ طلا و سکه در نخستین روز هفته
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۴:۲۲ ۲۷ مرداد ۹۷


موسسه مالی ای بی ان امرو پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی به بیش از ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید.


به نقل از کیتکو نیوز ، موسسه الی ای بی ان در تازه ترین گزارش چشم انداز قیمت فلزات گرانبها اعلام کرد: روند نزولی قیمت طلا احتمالا در سه ماه سوم امسال نیز ادامه خواهد یافت ولی در سال ۲۰۱۹ میلادی قیمت این فلز گرانبها با افزایش روبرو می شود.

بر اساس این گزارش موسسه ای بی ان پیش بینی کرده است که قیمت جهانی فلزات گرانبها طی هفته های آینده با کاهش روبرو خواهد شد ولی در سال ۲۰۱۹ انتظار این است که قیمت ها با افزایش همراه گردد.

موسسه ای بی ان افزود: قیمت هر اونس طلا تا پایان سه ماه سوم امسال به ۱۲۲۵ دلار خواهد رسید و این رقم تا پایان سه ماه چهارم نیز به ۱۲۵۰ دلار می رسد. قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر بحران ارزی ترکیه و تقویت ارزش دلار به شدت کاهش داشته و وارد کانال ۱۱۰۰ دلاری شده است. کاهش ارزش یوان چین نیز عامل مهمی در کاهش قیمت جهانی طلا بوده است.

موسسه ای بی ان پیش بینی کرده است که قیمت طلا به طور میانگین در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۱۳۲۵ دلار و در پایان همان سال به ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید. به نوشته طلا،به نظر می رسد قیمت جهانی فلزات گرانبها طی ماه های آینده به روند نوسانات ارزش دلار و تنش های تجاری بین قدرت های بزرگ اقتصادی جهان بستگی خواهد داشت.

منبع:دنیای معدن

0
دسته بندی : ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)