37741350-55 031

نتیجه جدیدترین نظرسنجی کیتکو نیوز درباره قیمت طلا ؟

نتیجه جدیدترین نظرسنجی کیتکو نیوز درباره قیمت طلا ؟
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۱:۲۳ ۲۰ اسفند ۹۶


تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده روند نزولی خواهد داشت.


به گزارش کیتکو نیوز، اکثر کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران و تجار بین المللی که در نظرسنجی این هفته شرکت کرده اند به کاهش قیمت طلا رای داده اند.

بنابر اعتقاد شرکت کنندگان در این نظرسنجی ۲ عامل اصلی بر کاهش احتمالی قیمت طلا در روزهای آینده موثر خواهد بود. نخستین عامل انتشار آمارهای اشتغال آمریکا در ماه فوریه است که احتمالا موجب افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده و تقویت ارزش دلار خواهد شد و عامل دوم آمادگی ترامپ برای دیدار و گفتگو با رهبر کره شمالی است که تا حد زیادی تنش های سیاسی در شبه جزیره کره را کاهش داده است.

۱۷ کارشناس ارشد اقتصادی در نظرسنجی این هفته شرکت کردند که ۱۱ نفر معادل ۶۵ درصد پیش بینی کردند نرخ طلا کاهش خواهد یافت. ۲ نفر معادل ۱۲ درصد اعلام کردند قیمت طلا افزایش می یابد و ۴ نفر معادل ۲۴ درصد نیز بر این باورند که قیمت طلا تغییری نمی کند. در نظرسنجی آنلاین نیز ۶۶۳ نفر شرکت کردند که ۳۱۴ نفر معادل ۴۷ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند، ۲۷۰ نفر دیگر معادل ۴۱ درصد پیش بینی کردند قیمت طلا صعودی خواهد بود و ۷۹ نفر معادل ۱۲ درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا تغییری نمی کند.

منبع:تی نیوز

0
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)