37741350-55 031

ورود قدرتمند فولاد ارفع به صنایع بالا دستی و تکمیل زنجیره ارزش تامین مواد اولیه

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۹:۱۶ ۱۲ مهر ۰۲

شرکت آهن و فولاد ارفع در اطلاعیه‌ای خبر از ورود قدرتمند به صنایع بالا دستی و تکمیل زنجیره ارزش تامین مواد اولیه داد. اين شركت در راستاي راهبرد ورود به صنايع بالادستي و تكميل زنجيره تامين مواد اوليه اقدام به عقد يك فقره قرارداد سرمايه گذاري در اكتشاف تكميلي و استخراج سنگ‌آهن در يكي از بزرگترين آنومالي هاي اكتشافي سنگ‌آهن كشور واقع در استان يزد محدوده “درانجير” به مساحتي حدود ١٢١ كيلومتر نموده است.

به گزارش فولاد۲۴ ؛ با استعانت از خدای متعال و با تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال ۱۴۰۲،در راستای “رشد تولید و مهار تورم” ، شرکت آهن و فولاد ارفع یک سال بعد از اعلام تشکیل گروه معدنی و هفت ماه بعد اعلان رسمی ورود به صنایع بالادستی مفتخر است که بار دیگر به استحضار کلیه سهامدارن و خانواده بزرگ شرکت آهن و فولاد ارفع برساند که این شرکت در راستای راهبرد ورود به صنایع بالادستی و تکمیل زنجیره تامین مواد اولیه اقدام به عقد یک فقره قرارداد سرمایه گذاری در اکتشاف تکمیلی و استخراج سنگ‌آهن در یکی از بزرگترین آنومالی های اکتشافی سنگ‌آهن کشور واقع در استان یزد محدوده “درانجیر” به مساحتی حدود ١٢١ کیلومتر نموده است.

لازم به توضیح است که برآوردهای اولیه از ذخیره موجود در این محدوده بالغ بر ۶٠ میلیون تن سنگ‌آهن با عیار متوسط ۴۰-۴۲٪ می‌باشد که سهم شرکت ارفع از این مشارکت ۵٠ ٪؜ از کلوخه سنگ‌آهن استخراجی در طول دوره ٢٠ ساله اکتشاف و بهره‌برداری خواهد بود.

اتمام اکتشاف و اثبات ذخیره قطعی و آغاز عملیات استخراج از این محدوده گام بلندی در تامین‌پایدار مواد اولیه و تکمیل زنجیره ارزش خواهد بود.

امید است این حرکت مطابق آنچه که در پیام نوروزی مدیر عامل محترم شرکت وعده داده شده بود سرآغازی باشد بر تحقق راهبرد شرکت در تکمیل زنجیره تامین و تولید “از معدن تا بازار ” ان شاالله

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)