37741350-55 031

وضعیت فولاد در بازارهای جهانی

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۳:۵۶ ۲۵ بهمن ۹۶

افت واردات بیلت به ترکیه

در سال ۲۰۱۷ واردات بیلت به ترکیه ۲۴ درصد افت قیمت داشت و ۴٫۶۴ میلیون تن ثبت شد.بزرگترین فروشنده بیلت به ترکیه در سال گذشته میلادی روسیه بود که صادرات آن از ۲٫۰۵ میلیون تن ۲۰۱۶ به ۱٫۷۶ میلیون تن کاهش یافت و افت ۳۴ درصدی داشت. همچنین روسیه از سال ۲۰۱۵ بزرگترین صادرکننده بیلت به ترکیه بوده است. بعد از روسیه کشورهای اوکراین، برزیل،هلند و انگلیس عرضه کننده های اصلی بیلت به ترکیه بودند.

بازار میلگرد چین در تعطیلات

از پنجشنبه این هفته تعطیلات رسمی سال نو چینی و فستیوال بهاره آن آغاز می شود و روزهای گذشته بر بازار میلگرد آن اثر منفی داشت چرا که بسیاری از فعالان بازار این هفته نیز در بازار نبودند و به تعطیلات رفته اند. فستیوال های مشابه ای در هنگ کنگ و سنگاپور نیز برگذار می گردد.سه هفته گذشته میلگرد صادراتی چین در ۵۴۰ تا ۵۵۵ دلار هر تن فوب در ثبات بوده است. تعطیلات رسمی چین ۱۵ تا ۲۱ فوریه خواهد بود.

کاهش صارات فولاد چین

در ماه ژانویه صادرات محصولات فولادی چین ۳۷ درصد نسبت به سال گذشته افت داشته به ۴٫۶۵ میلیون تن رسید. میزان صادرات ماه ژانویه چین از فوریه ۲۰۱۳ تاکنون پایین ترین سطح ثبت شده بوده است. بدین ترتیب در پایین ترین رقم ۵ سال اخیر قرار گرفته است.همچنین در سال ۲۰۱۷ نیز صادرات محصولات فولادی ۳۱ درصد افت داشته ۷۵٫۴۳ میلیون تن ثبت شد در حالی که سال ۲۰۱۶ حدود ۱۰۸٫۴۳ میلیون تن بود.

منبع:دنیای معدن

0
دسته بندی :
برچسب ها : ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)