37741350-55 031

پنجمین کنفرانس بیلت و مواد اولیه متال اکسپرت

پنجمین کنفرانس بیلت و مواد اولیه متال اکسپرت
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۱۰:۴۹ ۲۶ فروردین ۹۷


مدیر مهندسی فروش و توسعه بازار ذوب آهن اصفهان : نام فولاد ایران به عنوان برندی معتبر در بازارهای بین المللی شناخته شده و توانسته سهم بیشتری را از آن خود نماید.


مهندس سرلک مدیر مهندسی فروش و توسعه بازار ذوب آهن اصفهان به دعوت موسسه متال اکسپرت بعنوان سخنران کلیدی روز اول پنجمین کنفرانس بیلت و مواد اولیه در کشور مراکش به سخنرانی پرداخت.

بخش های کوتاهی از سخنرانی وی بدین شرح بوده است :

نام فولاد ایران به عنوان برندی معتبر در بازارهای بین المللی شناخته شده و توانسته سهم بیشتری را از آن خود نماید. چین با افزایش تولید خود طی ۷ سال گذشته، تاثیر مهمی بر رشد تولید فولاد جهان داشته است. حاشیه سود فولادسازان اما طی این مدت تحت فشار بوده و از ۲۱۰ دلار در ۲۰۱۰ به ۱۲۵ دلار در ۲۰۱۴ و ۱۱۰ دلار در ۲۰۱۶ رسیده است. بازار شمال آفریقا به دلیل حجم پروژه های تعریف شده تا سال ۲۰۲۰، از پتانسیل بسیار بالایی برای صادرکنندگان فولاد به این منطقه برخوردار است. هزینه های کمتر تولید در ایران موجب خواهد شد در صورت بازگشت چین به بازارهای صادراتی، جایگاه صادرکنندگان ایرانی حفظ گردد.

پنل تخصصی پنجمین کنفرانس بیلت

همچنین پنل تخصصی پنجمین کنفرانس بیلت و مواد اولیه متال اکسپرت با موضوع بررسی عرضه و تقاضاي فولاد در منطقه خاورميانه و شمال آفريقا با حضورآندری پوپچنکو (معاون مدیرعامل متال اکسپرت)، مهدی سرلک (مدیر بازاریابی ذوب‌‌آهن اصفهان)، فيز (مدير فروش ويتن ميست در آفريقا) و آناستازيا تاتاروليوا (مدير بازاريابي آرسلور ميتال) برگزار شد.

در این پنل ، افزایش رقابت بین فولادسازان ایران و CIS پیشبینی گردید .

منبع:آتشکار

0
دسته بندی :
برچسب ها : ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)