35060 - 031

چشم انداز هفتگی قیمت طلا از دید اینوستینگ

چشم انداز هفتگی قیمت طلا از دید اینوستینگ
توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۱۲:۳۶ ۸ فروردین ۹۷


تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر تنش های تجاری بین آمریکا و چین و آمارهای مهم اقتصادی آمریکا و منطقه یورو قرار خواهد گرفت.


به گزارش اینوستینگ، روسای فدرال رزروهای نیویورک، کلیولند و آتلانتا طی روزهای آینده سخنرانی های مهمی خواهند داشت.بر اساس این گزارش آمارهای مربوط به شاخص اعتماد مصرف کننده در اقتصاد آمریکا طی روزهای آینده منتشر می گردد.

این گزارش افزود: آمارهای نهایی مربوط به رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه پایانی ۲۰۱۷ میلادی قرار است روز چهارشنبه منتشر گردد. آلمان نیز آمارهای نرخ تورم در ماه گذشته را اعلام خواهد کرد. این آمارها می تواند تاثیر زیادی بر سیاست های پولی بانک مرکزی اروپا داشته باشد. بانک مرکزی اروپا در تازه ترین نشست خود نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده است. این احتمال وجود دارد که بانک مرکزی اروپا تصمیمات جدیدی را درباره برنامه خریداری اوراق قرضه طی ماه های آینده اتخاذ کند.

انگلیس نیز آمارهای نهایی رشد اقتصادی در سه ماه چهارم ۲۰۱۷ میلادی را منتشر می کند. این آمارها می تواند نشان دهنده وضعیت اقتصاد انگلیس در آستانه خروج از اتحادیه اروپا باشد. بانک مرکزی انگلیس به تازگی نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده است. آمارهای مربوط به تعداد مدعیان دریافت بیمه بیکاری در آمریکا نیز روز پنجشنبه منتشر خواهد شد.

منبع: سایت طلا

0
دسته بندی : ، ،
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)