37741350-55 031

توسعه ظرفیت تولید آهن‌اسفنجی به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن فولاد غدیر

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۱۰:۵۹ ۲۷ شهریور ۰۲

روز یکشنبه مورخ ۱۹ شهریور ماه، مدیران ارشد فولاد ۲۴ از مجتمع فولاد غدیر ایرانیان بازدید کردند که طی این بازدید مهندس پاکسیما از بهره‌برداری دستاوردهای جدید گفت.

توسعه میزان ظرفیت تولید آهن‌اسفنجی از ۸۰۰ هزار تن به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن

مدیر کارخانه احیاء مستقیم آهن و فولادغدیر ایرانیان با هدف توسعه تولید آهن‌اسفنجی طی دوسال گذشته گفت؛ حدود ۲ سال پیش با هدف توسعه تولید از ۸۰۰ هزار تن به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن درسال هدف‌گذاری شد که در این شش ماه اول سال به تولید ۱ میلیون تن رسیده است و تا آخر سال با افزایش ۲۰%  به ظرفیت ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تن خواهد رسید.

توسعه ۴ میلیون تن گندله‌سازی

پاکسیما از پیشرفت ۹۰% ، توسعه ۴ میلیون تنی گندله‌سازی فولاد غدیر خبر داد که تا آخر سال به بهره‌برداری می‌رسد.

راه حل فولاد غدیر در برابر تعدیل بحران انرژی

پاکسیما در حضور مدیران ارشد فولاد ۲۴ درباره تعدیل بحران انرژی؛ با توجه به درخواست وزات نیرو از برنامه‌های آتی فولاد غدیر به احداث نیروگاه خورشیدی جهت برنامه ریزی و مدیریت انرژی اشاره کرد.

مسئولیت‌های اجتماعی فولاد غدیر ایرانیان در برابر ورود دهه ۸۰ به عرصه کار

یکی از مهمترین دغدغه‌ها در عصر حاضر، ورود نسل جوان به عرصه کارمی‌باشد، که صنایع معدنی و فولادی یزد (فولاد آلیاژی، چادرملو، فولاد یزد و غدیر) در حیطه اشتغال‌زایی برای شهروندان یزد عملکرد خوبی در اشتغال‌زایی داشته اند، لذا یکی دیگر از مشکلات مهاآباد و صنایع به کار گیری نیروی فنی متخصص می‌باشد که با همکاری آموزش و پرورش یزد و همکاری هنرستان سعی بر آموزش و به کار گیری این افراد آموزش دیده برآمده ایم.

از مسئولیت‌های اجتماعی می‌توان به شرایط بحرانی ویروس کوید ۱۹ اشاره کرد که با ارائه خدماتی از قیبل؛ تجهیز بیمارستان‌های یزد، تهیه مواد ضد عفوفی‌کننده بود و در سال اقتصاد مقاومتی حمایت از مشاغل روستایی با تسهیلات وامی با مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به روستاییان منطقه بود که بالغ بر ۸۵% از این وام ها را بانوان روستایی به خود اختصاص داد./ فولاد۲۴

0
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)