37741350-55 031

کاهش تولید به دلیل قطعی برق

توسط: آهنکو امتیاز:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (اولین نفر باشید که امتیاز می دهید)
Loading...
۰۹:۴۰ ۲۵ تیر ۰۱

مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده سالانه شرکت مجتمع فولاد خراسان با ارائه گزارش سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۰ با حضور نمایندگان صاحبان صنایع، سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره فولاد خراسان در مشهد برگزار شد.


کسری غفوری، مدیرعامل فولاد خراسان با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در سال گذشته به دلیل تحریم‌های خارجی و اپیدمی کرونا گفت: با وجود چنین مشکلاتی سال گذشته شاهد افزایش صادرات محصولات و افزایش اشتغال مستقیم و غیرمستقیم بودیم که جایگاه شرکت را در بازارهای صادراتی ارتقا بخشیدیم و به ثبت رکورد‌های جدیدی در تولید و تحقق برنامه شرکت در سال گذشته رسیدیم.

غفوری با تشریح اهداف کلان شرکت فولاد خراسان در سال جاری و تحقق شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» گفت: بنا داریم که ۵۱۰ هزار تن فروش داخلی و ۹۰ هزار تن فروش صادراتی میلگرد را در سال جاری داشته باشیم. در حوزه فولادسازی، فروش داخلی شمش را به ۳۱۹ هزار تن و فروش صادراتی را به ۲۶۰ هزار تن برسانیم. در حوزه واحد گندله‌سازی هم در صورت نبود محدودیت‌های قطعی برق و گاز از سقف ۲ میلیون تن عبور کرده و در واحد احیای مستقیم، تولید یک میلیون و ۴۳۰ هزار تن آهن اسفنجی را محقق کنیم. در واحدهای فولادسازی هم امیدواریم سقف یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن را رد کنیم و در ناحیه نورد هم تولید ۶۰۰ هزار تن میلگرد را در سال ۴۰۱ تحقق بخشیم.

غفوری با بیان اینکه در بودجه سال جاری، طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده امیدواریم رقم ۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان را در فروش داخلی و صادراتی محصولات محقق کنیم، عنوان کرد: اگر سال گذشته درگیر مشکلات قطعی برق و گاز نمی‌شدیم رکورد تولید را در صنعت فولاد کشور می‌شکستیم ولی متاسفانه ۵ ماه و ۱۳ روز را به خاطر قطعی برق و گاز از دست دادیم و ابتدای امسال هم تاحدی قطعی برق دامنگیر تولید ما شده اما با تمهیدات انجام شده، مدیریت انرژی بهینه‌تری خواهیم داشت. در دستورجلسه دیگر این مجمع، دو روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد و خراسان برای انتشار آگهی‌‌های رسمی شرکت انتخاب شدند.دنیای اقتصاد

0
دسته بندی :
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • قراضه 343 (%1.39)
  • اسلب 560-656 (%3/43)
  • شمش 385-395 (%1.3)